הדפסה על חולצות

בעבר, על מנת להדפיס ציור או כיתוב על חולצה, היינו צריכים לחפש חנות מיוחדת אשר התמחתה בכך, לשלם לא מעט כסף (כולל מחיר מופקע על חולצה פשוטה) ולקבל מוצר בינוני שאפילו לא החזיק הרבה זמן מעמד. ובכן, דברים השתנו מאז ועד היום.

 

היום כל נושא ההדפסה על חולצות הפך להיות נגיש וקל יותר וכמובן הרבה יותר זול. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת ומכונות הדפוס החדישות והזמינות, כל חולצה יכולה להפוך להיות חולצה מסוגננת עם כיתוב כאוות נפשכם.

 

הדפסה על חולצות מתאימה למגוון סוגי אירועים, ולפעמים אפילו לא ממש צריכים אירוע מיוחד על מנת להדפיס על חולצות, בעפולה ובכלל. כמובן שההדפסה הנפוצה ביותר היא לכבוד חתונה קרבה, כאשר החתן או השושבין מדפיסים על חולצות טי מגוון כיתובים מצחיקים ומיד לאחר החופה והתחלת הריקודים מורידים את החולצות המכופתרות ונשארים בחולצה המכותבת.

 

הדפסה על חולצות בעפולה

 

חיילים אשר מסיימים מסלול בדרך כלל מדפיסים על חולצת הטי את סלוגן הקורס/מסלול. גם בצופים הדפסה על חולצות זה דבר נפוץ, כמו גם בימי הולדת עגולים ומיוחדים, ימי נישואין או אפילו הדפסה על חולצה בעפולה של חברים של ילד החוגג בר מצווה. כל אירוע הוא סיבה להדפסה על חולצות.

 

אבל למה לחכות לאירוע? אם אתם בעלי עסקים, חולצה עם לוגו העסק ואולי סלוגן מעניין יכולה להיות דרך שיווקית מצוינת, הן בכך שהעובדים בעסק ילכו עם החולצה או אפילו בצורת מתנות ללקוחות טובים.

 

בזכות זה שהדפסה על חולצות בעפולה ובכלל הפכה לדבר מהיר, זול ונפוץ, אפילו אם יש לכם בראש רעיון לכיתוב מעניין או מצחיק אפשר להדפיס אותו על החולצה גם אם אין אירוע מיוחד, אלא סתם על מנת להפגין את המיוחדות שלכם.

 

הדפסה על חולצות בעפולה זה רק צילום פלוס!

אם הגעת לכאן, אולי יעניין אותך מאמר בנושא מצלמות אבטחה אלחוטיות. למאמר לחץ כאן >>>

חנות הצילום הגדולה המגוונת והמקצועית בארץ

04-6594512

בית מסחר ומעבדה לצילום 

מנחם בגין 75 עפולה

מתחת למשרד הפנים