מצלמות אבטחה אלחוטיות

כמעט כל בית פרטי ולעתים קרובות גם בתים משותפים, צריכים מצלמות אבטחה אלחוטיות. אם אנחנו רוצים לדעת מה קורה בבית, לראות את הסביבה הקרובה שלנו ולהרתיע פורצים מלהתקרב לבית שלנו - מצלמות אבטחה אלחוטיות הן הפתרון.

 

מצלמות האבטחה מיועדות הן לשימוש מחוץ לבית והן לשימוש בתוך הבית, אם נגיד רוצים לראות מה עושה הבייביסיטר או איך הילדים מתנהגים כאשר ההורים מחוץ לבית. כמובן שמצלמות האבטחה מתאימות גם לבתים משותפים אשר רוצים לצלם את המרחב הציבורי את הכניסה לבית וללובי.

 

מצלמות אבטחה אלחוטיות

 

אחד היתרונות הגדולים של מצלמות אבטחה אלחוטיות הוא בכך שהן משדרות ישירות לאתר אינטרנט וכבר במהלך התקנת המצלמות אנחנו מקבלים גישה לאתר ולמצלמות. בעצם, אנחנו יכולים להיות בעבודה, להיכנס לאינטרנט לאתר המתאים, להתחבר למצלמה ולראות בשידור חי מה קורה בבית שלנו או בחצר.

 

יתרון נוסף של מצלמות אבטחה אלחוטיות הוא שניתן להקליט את הצילום (כמובן תלוי בסוג המצלמה) על שרת יעודי לכך ולראות את מה שהמצלמה הקליטה בשלב מאוחר יותר. דבר זה יעיל במיוחד אם נעשתה פריצה בבית או בבית העסק ואז חוזרים למצלמות האבטחה ורואים בדיוק מי פרץ, איך ומתי.

 

המצלמות מגיעות במגוון צבעים, גדלים וצורות, הן נטמעות היטב בחלל הבית, עמידות לפגעי מזג האוויר וכאמור מחוברות לרשת האינטרנט. למצלמות סוללת גיבוי ומגוון פיצ'רים טכנולוגים מתקדמים נוספים.

 

מצלמות אבטחה אלחוטיות לא דורשות אמצעים טכנולוגיים מיוחדים, אין צורך בחיבור מיוחד לחשמל, ההתקנה הינה פשוטה ביותר, קלה ומהירה, לא צריך קו תקשורת מיוחד מאחר שהיא מתחברת לרשת ואפילו אין צורך בארון תקשורת/חשמל יעודי.

חנות הצילום הגדולה המגוונת והמקצועית בארץ

04-6594512

בית מסחר ומעבדה לצילום 

מנחם בגין 75 עפולה

מתחת למשרד הפנים